Pracownik restauracji – na weekendy, OPOLE

Dlaczego warto ?

McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia.

Praca w weekendy

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowujesz posiłki,

  • Obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność

  • Dbasz o porządek

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy.

  • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

  • Stawka 25,25 zł/godz,

  • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Od tego są: nasz elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy!

  • Zapewniamy umowe o prace,

  • Etat dostosujemy do Twoich planów życiowych, u Nas nie ma problemu pracować na 3/4, 1/2 czy nawet 1/4 etatu,

  • Wypłata zawsze jest na czas,

  • Dokładamy bonifikarte, a w dni pracy można skorzystać z programu rabatowego,

  • Możliwość nabycia karty sportowej Medicover

Data publikacji: 2024-04-23