Pracownik restauracji McDonalds Europa Centralna, GLIWICE

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju i awansu ? Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi, w zgranej ekipie. Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia

Witamy w McDonald's

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik restauracji.

Doświadczenie nie jest wymagana - szkolimy od podstaw.

Zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe, a jeżeli masz już na koncie prace w branży - tym lepiej.

Miejsce pracy to Restauracja McDonald's mieszcząca się przy Centrum Handlowym Europa Centralna na ul. Pszczyńskiej 325

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a proszę o kontakt pod numerem telefonu

539 179 660

Lub w odpowiedzi na ogłoszenie poprzez portal OLX - proszę dopisać na jakie stanowisko Pani/Pan aplikuje.

Pozdrawiam

Anna Myśliwiec

Obowiązki (zależne od aplikowanego stanowiska):

  • obsługa Gości restauracji (stanowisko kasowe, stanowiska wydawcze, obsługa samochodów na lini Drive)

  • przygotowanie deserów i napojów

  • przygotowanie Kaw oraz ciast i ciastek

  • praca na kuchni - przygotowanie kanapek, sałatek, półproduktów, smażenie produktów na grillu lub we fryturze

  • utrzymanie w czystości stanowiska pracy oraz przestrzeni restauracyjnej

  • utrzymanie sprzętu restauracji w czystości

  • praca zgodna ze standardami

-pełnoletność

-książeczka sanepidu (pomagamy w wyrabianiu)

Oferujemy:

  • elastyczny grafik pracy (praca w tygodniu między 7 -24 oraz w weekendy - w zależności od dyspozycyjności) oraz praca w godzinach nocnych między 21:00 - 7:00.

  • możliwości awansu

  • umowę o pracę na pełny lub niepełny etat w zależności od dyspozycyjności

  • stawka początkowa 25.25 zł brutto

Data publikacji: 2024-04-21