Pracownik restauracji, WRZEŚNIA

Restauracja McDonald's we Wrześni zatrudni pracowników w systemie weekendowym do stałej współpracy.

Obowiązki są jasno sprecyzowane:

  • przygotowywanie naszych produktów( kanapki, sałatki, napoje, desery) oraz obsługa urządzeń

  • prace magazynowe i uzupełnianie zapasów na poszczególnych obszarach

  • obsługa naszych gości, praca przy kasie fiskalnej oraz przygotowanie i wydawanie zamówień

  • prace porządkowe na obszarze lobby, kuchni i serwisie.

Jako jeden zespół liczymy na:

  • bądź otwarty na to co nowe

  • zawsze chętny do pracy ramię w ramię

  • dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami i obawami

  • byłoby super posiadanie badania sanitarno-epidemiologicznego (jednak, jeśli go nie posiadasz, to damy czas na jego zrobienie)

  • pełna dyspozycyjność w weekendy i święta

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jedynie chęci do pracy, otwartości i komunikatywności, punktualności i zaangażowania.

Co oferujemy:

  • umowa o pracę

  • dodatek frekwencyjny  w piątki 2zł brutto,  soboty i niedziele 3zł brutto do każdej przepracowanej godziny

  • grafik dostosowany do drugiej pracy, szkoły itp.

  • pełen zakres szkoleń

  • zniżki na posiłki pracownicze

  • dla aktywnych pakiet OK system

  • możliwości rozwoju i awansu

Data publikacji: 2024-04-21