Pracownik szklarniowo-polowy praca całoroczna, WARMENHUIZEN

Pracownik szklarniowo - polowy – Holandia

Ewl International dla swojego Klienta, holenderskiego producenta sałaty, kapusty i jarmużu, poszukuje Kandydatów do pracy przy zbiorze i sadzeniu warzyw

·      Lokalizacja – Warmenhuizen, Holandia

·      Start – 07.05.2024

Oferta:

·      Polska umowa o pracę - oddelegowanie do Holandii

·      Stawka 13.27 euro brutto/h

·      Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem

·      Praca zarówno w środku (szklarnie), jak i na zewnątrz (pola) zależnie od pory roku

·      Praca od poniedziałku do piątku 6:30-17:00, sporadycznie praca poranna w soboty

·      Praca w soboty jest płatna według podwójnej stawki

·      Dla chętnych są możliwe nadgodziny w razie większej liczby zadań

·      Zatrudnienie od 7.05.2024 (przyjazd 6.05.2024) do maja 2025 z możliwością przedłużenia

·      Zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach, opłata to 400 euro/miesiąc

Zadania:

·      Zbiór i sadzenie sałaty, kapusty, jarmużu i innych warzyw

·      Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin

·      Pakowanie warzyw w kartony/opakowania

·      Układanie warzyw w skrzyniach/kartonach na paletach

Wymagania:

·      Znajomość języka angielskiego

·      Dobra kondycja fizyczna

·      Prawo jazdy + auto

Jesteśmy częścią, założonej w 2007 roku Agencji Pracy EWL, która rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się. Jest liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy. Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

W centrum naszej uwagi zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, którą buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Wielu z nich pokonało tysiące kilometrów, by pracować w nowym środowisku. Nasz zespół narodził się w wyniku największej masowej migracji na świecie. Zespół składa się z ludzi o otwartych umysłach, którzy zawsze stawiają Klienta na pierwszym miejscu. Wiedzą, że zmieniają życie ludzi i są tym podekscytowani.

Data publikacji: 2024-04-30