Pracownik techniczny, WARSZAWA

Medea Health jest Przedsiębiorstwem Medycznym, skupiające Spółki Medyczne, które swoją działalność opierają na wysokiej jakości usługach, nowoczesnej opiece stomatologicznej i ogólnomedycznej

Twoje zadania:

  • Usuwanie usterek i awarii w placówkach medycznych, biurach i innych lokalizacjach.

  • Wsparcie w transporcie i instalacji różnych rodzajów sprzętu.

  • Diagnostykę usterek i drobne naprawy w placówkach medycznych.

  • Nadzorowanie prac budowlanych.

  • Wsparcie przy montażu i demontażu urządzeń.

  • Bieżąca konserwacja sprzętu i instalacji.

  • Nadzór i wsparcie przy przeglądach i konserwacja sprzętu.

  • Posiadasz zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw.

  • Posiadasz umiejętności glazurnicze, stolarskie, hydrauliczne, elektryczne, tapicerskie etc.

  • Posiadasz aktywne prawo jazdy kategorii B.

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś samodzielny i lubisz wychodzić z inicjatywą.

  • Posługujesz się pakietem MS Office.

  • Posiadasz uprawnienia elektryczne do 1K i inne.

  • Jesteś otwarty na rozwój.

W zamian zapewnimy Ci:

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy.

  • Umowę o pracę lub b2b.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój naszej organizacji.

  • Spotkania integracyjne, bo dbamy o przyjazne środowisko pracy.

Data publikacji: 2024-04-25