Pracownik utrzymania ruchu/elektromechanik, ZWICKAUSA

Opis stanowiska:

  • obsługa techniczna urządzeń

  • obsługa linii produkcyjnych do tworzenia drewnianych pojemników przeznaczonych dla sektora rolniczego, takie jak opakowania na owoce, warzywa czy ostrygi

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego

  • mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • regularne godziny pracy od 7:45 do 17:30

  • stałe zatrudnienie na pełny etat w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie składające się z stawki godzinowej i dodatków

  • możliwość płatnych nadgodzin

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • zwrot kosztów związanych z badaniami lekarskimi oraz zakupem odzieży roboczej

  • stały kontakt z polskim koordynatorem i rekruterem także po rozpoczęciu zatrudnienia, zapewniający wsparcie na każdym etapie pracy

Data publikacji: 2024-05-09