Pracownik warsztatowy majsterkowicz, POZNAŃ

APV.EU (KRAZ 24145) Jesteśmy agencją rekrutacyjną,
która od kilkunastu lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi
pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron! Dla naszego  Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik warsztatowy – majsterkowicz
( Poznań/ Smochowice)

Opis stanowiska:

na podstawie karty przewodniej
zamówienia  pobieranie elementów matrycy
- płytki po frezowaniu,

przygotowanie produktu zgodnie z
rysunkiem  (np. wiercenie otworów montażowych,
szlifowanie krawędzi, przykręcanie do płyty) i pakowanie próżniowo do wysyłki.

Wymagamy:

  • doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku,

  • umiejętności posługiwania się narzędziami ( wkrętarka, wiertarka
    stołowa, szlifierka taśmowa, wycinarka, wyrzynarka)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, następnie możliwość przejścia na
    umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany ( 6-14, 13-21),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stawkę: 27,70 zł brutto/ h dla osoby uczącej się, 28,85 zł brutto/h
    dla osoby nieuczącej się.

Administratorem danych jest APV. EU z siedzibą w
Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w
przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla
potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich
danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami
ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest
dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych
osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Data publikacji: 2024-05-02