Pracownik z UDT darmowy transport praca na już, DĄBROWA GÓRNICZA

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Poleca nas 99% pracowników!

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,

  • kompletacja towaru,

  • odpowiedzialność za dowóz towaru na odpowiedni dział.

WYMAGAMY:

  • Aktualne uprawnienia UDT,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Stawka miesięczna z premiami 6204,6 zł brutto/msc.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • premie produkcyjne, regulaminowe oraz za frekwencje,

  • dodatek za pracę nocną oraz w systemie 4 brygadowym,

  • darmowy transport z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Chorzów, Bytom, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa,

  • płatne nadgodziny,

  • benefity w postaci paczek świątecznych,

  • 2-tygodniowe wdrożenie pod okiem Trenera - płacimy jak normalną dniówkę,

  • opieka konsultanta do spraw pracy tymczasowej,

Data publikacji: 2024-04-21