Pracownik ziemno brukarski ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy Berlin Brandenburg, BERLIN

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Niemiecka firma budowlana zajmująca się ogrodnictwem, zagospodarowaniem terenu oraz budowami placów zabaw i boisk sportowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik ziemno- brukarski

Miejsce pracy: Berlin, Brandenburg

Stawka: od17 euro/h + dodatki i premie

Zadania:

  • Wykonywanie prac ziemnych, ogrodniczych i brukarskich związanych z ukształtowaniem terenu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu,

  • Umiejętność obsługi maszyn do robót ziemnych: minikoparki, ładowarki kołowe,

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną rozmowę,

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane E.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,

  • Dodatki, premie, dopłaty,

  • Możliwość zjazdów do domu co weekend,

  • Wsparcie w rozszerzeniu prawa jazdy,

  • Kursy doszkalające,

  • Nadgodziny dla chętnych,

  • Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ZIEMNE - na pewno oddzwonię!

Data publikacji: 2024-04-21