Product Manager Przedstawiciel Handlowy maszyny teleskopowe marki Manitou, KATOWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta - autoryzowanego dealera marki Manitou w Polsce - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Product Manager - Przedstawiciel Handlowy (maszyny teleskopowe marki Manitou)

TWOJE ZADANIA:

  • tworzenie i koordynacja kampanii produktowych dot. konkretnych produktów

  • wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • analiza rynku i monitoring kampanii

  • podnoszenie poziomu sprzedaży

  • współpraca z klientami oraz innymi działami w firmie

  • raportowanie wyników

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż lub wynajem: ładowarki teleskopowe, maszyny m.in. koparki)

  • wysoka komunikatywność i umiejętność utrzymywania relacji

  • nastawienie na innowacje i wdrażanie nowych rozwiązań

  • znajomość języka angielskiego (szkolenia oraz kontakt z klientem anglojęzycznym)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • miejsce zamieszkania: woj. śląskie lub opolskie

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę, wynagrodzenie stałe + prowizja)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)

  • benefity (pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe)

  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach

  • swoboda w podejmowaniu decyzji

Data publikacji: 2024-04-21