Programista .NET, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: hybrydowo (siedziba w Warszawie, 30% zdalnie/ 70% biuro)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 150-180 PLN/h netto + VAT (otwarty budżet)
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem → podjęcie decyzji
  • Branża klienta: media
Zakres zadań:
  • Utrzymanie platformy SOBR/ SOBR2/ IUBILEO/ Kliper
  • Utrzymanie platformy informatycznej odpowiedzialnej za sprzedaż czasu reklamowego i planowanie emisji reklam.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 8 lat doświadczenia przy pracy związanej z projektowaniem i programowaniem systemów IT w technologii .NET, w tym co najmniej 2 lata na stanowisku Lider Zespołu Programistów .NET
  • Min. 1 rok doświadczenia przy analizie systemowej systemów związanych ze sprzedażą czasu reklamowego i planowaniem emisji (sprzedaż, planowanie emisji, prognozowanie, optymalizacja, rozliczanie) lub o zbliżonej specyfice i bardzo wysokiej krytyczności
  • Bardzo dobra znajomość C# i .NET, .NET Core, ASP.NET Core MVC, Bootstrap, jQuery, EntityFramework – MS SQL Server, WCF, Git, GitFlow, Jenkins, Blazor
  • Dobra znajomość Web API, Rest API, XML, JSON, JIRA i Confluence,
  • Umiejętność współpracy z zespołem projektowym i delegowania zadań
  • Znajomość Telerik Devcraft
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją w platformą WS2O

Czego wymagamy?

8 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • .NET
  • C#
  • ASP.NET Core
  • MVC
  • Bootstrap
  • jQuery
  • Entity Framework
  • Git
  • Blazor
  • REST
Mile widziane:
  • Telerik Devcraft
  • WS20
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 25200-30240 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-23