Programista Java Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

HUB4IT dla jednego ze swoich polskich Klientów poszukuje doświadczonego programisty ze znajomością Java/J2EE.

Twój zakres obowiązków:
  • Definiowanie potrzeb i wymagań do nowego lub zmienianego oprogramowania
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w oparciu o technologię J2EE, Spring
  • Programowanie, przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie wersji instalacyjnych wraz z procedurami
  • Przeprowadzanie testów programistycznych
  • Aktywny udział w spotkaniach zespołu
  • Bugfixing - obsługa i rozwiązywanie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Dobra znajomość serwerów aplikacyjnych ( JBoss, Oracle WebLogic, Tomcat)
  • Dobra znajomość Java (Java/J2EE), Spring, Hibernete, Docker, Kubernetes
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego jako programista Java/J2EE
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
  • Znajomość systemów Red Hat Enterprise Linux
  • Dobra znajomość języka PL/SQL, JavaFX
Mile widziane:
  • Praktyczna znajomość technologii: Java, Spring, Hibernate, WebServices, JMS, Oracle SQL
  • Min. 3-letnie doświadczenie w komercyjnym wytwarzaniu oprogramowania;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe profilowe o kierunku Informatyka
  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Terminowość

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Java EE
  • Spring
  • Hibernate
  • Linux
  • Red Hat
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 16800-19320 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
HUB4IT Sp. z o.o. to miejsce, w którym łączymy potrzeby projektowe Klientów i najlepsze doświadczenia Kandydatów z sektora IT. Zespół naszych ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie, niejednokrotnie pracował z najlepszymi Kandydatami i najbardziej wymagającymi Klientami, będąc odpowiedzialnym za realizację celów, budowanie długotrwałych relacji oraz dbanie o najwyższą jakość procesu rekrutacyjnego.
Data publikacji: 2024-04-24