PROGRAMISTA PL/HMI, OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN
Zakres obowiązków:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania sterowników PLC i HMI
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz jej tworzenie
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość wysokopoziomowych języków programowania
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • - programowanie sterowników PLC
  • - programowanie paneli operatorskich HMI
  • - programowanie robotów przemysłowych
  • - dobór podstawowych komponentów automatyki (sterowniki PLC, HMI, systemy wizyjne itd.)
  • - opracowywanie dokumentacji technicznej
  • - wdrażanie stanowisk zrobotyzowanych i zautomatyzowanych u klienta
  • OFERUJEMY:
  • - stabilne zatrudnienie: - umowa o pracę
  • - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • - rozbudowany system premiowy
  • - pracę 1-zmianową
  • - możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego dzięki różnorodności projektów
  • - przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • - karta MultiSport i inne benefity socjalne

Zmianowość: jedna zmiana
praca stała
Data publikacji: 2024-04-23