Programista PL/SQL, ALEJE JEROZOLIMSKIE WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Szczegóły oferty:

  • Miejsce pracy: Katowice / Kraków / Warszawa (raz w tygodniu wizyta w biurze)
  • Start: ASAP, maks. 1 miesiąc okresu wypowiedzenia
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, długofalowo, full-time (pierwszy kontrakt na 3 miesiące, następnie możliwość przedłużenia)
  • Stawka: 115-135 PLN/h net + VAT
  • Klient: jeden z banków w Polsce
  • Projekt: system centralny def3000 oraz aplikacje własne wspomagające system centralny
  • Proces rekrutacyjny: call z ITFS (15 min.) - > spotkanie z Managerem (online, 60 min, weryfikacja merytoryczna ustna + test) -> decyzja
Zadania:
  • Rozwój istniejących rozwiązań programistycznych
  • Tworzenie oprogramowania na podstawie zgłoszonych wymagań i wizji Architekta, zgodnie z przyjętą metodologią i standardami banku
  • Optymalizacja wydajności rozwiązań własnych banku
  • Testowanie i dokumentowanie tworzonych rozwiązań
  • Obsługa zgłoszonych błędów i usterek
  • Ścisła współpraca z analitykami i testerami obsługującymi zadania

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia
  • Znajomość języków programowania (SQL, PL/SQL)
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji (np. Git)
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym (znajomość praktyczna metodyki SCRUM)
  • Dokładność, samodyscyplina, samodzielność i dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość podstaw administracji, strojenia i optymalizacji zapytań na bazach danych (Oracle i/lub MS SQL)
  • Mile widziana znajomość Java, .NET
  • Mile widziane wykształcenie techniczne

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SQL
  • PL/SQL
  • Git
  • Scrum
  • Oracle SQL
  • SQL Server
Mile widziane:
  • Java
  • .NET
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 115-135 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21