Programista WEBCON, WARSZAWA

Opis stanowiska:

  • Tworzenie obiegów i zarządzanie platformą WEBCON BPS

  • Tworzenie i zarządzanie rozwiązaniami do automatyzacji i robotyzacji procesów
    biznesowych

  • Opieka nad powierzonymi informatycznymi systemami produkcyjnymi firmy, w tym
    opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji systemów, instrukcji i raportów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników platform workflow i robotyzacji
    procesów w ramach II linii wsparcia

  • Samodzielna realizacja powierzonych projektów wdrożenia aplikacji lub systemów
    informatycznych

  • Wykonywanie zleconych zadań administracyjnych, dbanie o bezpieczeństwo usług i
    danych

  • Uczestniczenie w planowaniu i realizacji działań rozwojowych IT

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne, techniczne lub pokrewne)

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość platformy WEBCON BPS

  • Bardzo dobra umiejętność tworzenia obiegów na platformie WEBCON BPS

  • Bardzo dobra umiejętność zarządzania platformą WEBCON BPS

  • Znajomość pracy w narzędziach Office 365 (minimum Sharepoint, Teams)

  • Znajomość zasad projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów
    infrastruktury IT

  • Doświadczenia w pracy administratora systemów informatycznych opartym na ITIL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania dodatków i rozwiązań informatycznych w językach programowania w wykorzystanych systemach informatycznych na potrzeby systemów workflow

Oferujemy:

  • Pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, programu sportowego Multisport

  • Dodatkowe benefity w postaci świadczeń świątecznych, dopłat do wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci

Data publikacji: 2024-05-06