Project Manager, CENTRUM GRODZISK MAZOWIECKI

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z naszych Klientów - lidera innowacyjnych rozwiązań dla biletomatów i kasowników, specjalizującego się w projektowaniu i produkcji automatycznych systemów poboru opłat za usługi i produkty poszukujemy kandydata na stanowisko: Project Manager.

Zakres obowiązków:
  • Realizacja projektów w wyznaczonym czasie i budżecie,
  • Efektywne zarządzanie zespołem projektowym (ok. 5 osób),
  • Ustalanie z zainteresowanymi stronami konkretnych celów biznesowych oraz założeń, technologicznych i organizacyjnych projektu
  • Proponowanie działań korygujących, aby usprawnić realizowanie projektów przy użyciu nowoczesnych metod i narzędzi,
  • Tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej,
  • Opiniowanie oraz zatwierdzenie ofert handlowych w zakresie wdrożenia,
  • Bieżąca współpraca z pionem handlowym i operacyjnym,
  • Utrzymanie dobrych relacji ze wszystkimi stronami biorącymi udział w projekcie.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek techniczny lub ekonomiczny),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski i Europy,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferta:
  • Bezpośrednie zatrudnienie u Klienta,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o UoP bądź B2B,
  • Praca stacjonarna w głównej siedzibie Klienta w Grodzisku Mazowieckim,
  • Samochód służbowy (po 3 miesięcznym okresie współpracy),
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • Możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami,
  • Udział w ciekawych projektach wdrażanych na terenie Polski oraz Europy.

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Project management
  • Team management
Języki:
  • Polski
  • Angielski
  • Niemiecki

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 12000-14000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą rekrutacyjną z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu (body leasingu) pojedynczych pracowników IT oraz całych zespołów specjalistów. Nasi kontraktorzy pracują w lokalnych i międzynarodowych projektach dla dostawców usług informatycznych, telekomunikacyjnych, logistycznych, sektora finansowego oraz farmaceutycznego.
Data publikacji: 2024-05-08