Project Manager, GDAŃSK

FFT Produktionssysteme Polska Sp. z o.o. jest częścią niemieckiego koncernu FFT Produktionssysteme GmbH, który to od kilkudziesięciu lat należy do niemieckich liderów branży automotive specjalizujących się w planowaniu oraz wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Przed kandydatami stawiamy niepowtarzalną szansę na współpracę z największymi producentami w branży motoryzacyjnej oraz firmami wykorzystującymi nowatorskie metody produkcji.

Zadania:

  • nadzór nad pracami projektowymi oraz zgodnością instalacji z dokumentacją techniczną oraz standardami klienta;

  • podział zadań i nadzór nad przebiegiem prac;

  • dbanie o terminowe realizacje prac projektowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem;

  • bezpośredni kontakt z klientem w kwestiach projektowych;

  • kalkulowanie zapytań ofertowych;

  • planowanie i monitorowanie kosztów;

  • tworzenie oraz wdrażaniem instrukcji i procedur na projekcie;

  • harmonogramowanie projektów pod względem osobowym;

  • raportowanie przebiegu realizowanych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku technicznym, preferowane elektryczne, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka, robotyka i pokrewne;

  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (około 50% czasu);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża motoryzacyjna;

  • umiejętność budowania trwałych, długofalowych, partnerskich relacji biznesowych;

  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu, umiejętność określania priorytetów, umiejętność rozwiązywania problemu;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego;

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;

  • czynne prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe Warta, karta sportowa Multisport, lekcje z lektorem;

  • auto służbowe z karta paliwową do wyjazdów służbowych;

  • ZFŚS - wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne;

  • możliwość pracy częściowo zdalnej;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami;

  • rozwój zawodowy w firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości, współpracującej
    z odbiorcami na całym świecie - jako generalny wykonawca pracujemy bezpośrednio z OEM's (VW, BMW, Daimler).

Data publikacji: 2024-04-21