Projektant zasilaczy switchy routerów, WARSZAWA

Firma Omtech jest firmą córką firmy NSS Sp.z o.o. Omtech to kilkudziesięcioosobowa firma działająca w obszarze zabezpieczeń elektronicznych w postaci monitoringu GPS, CCTV oraz urządzeń do zabezpieczeń obiektów stacjonarnych. Od ponad dekady z sukcesem działa na rynku polskim i zagranicznym, wprowadzając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Aktualnie, do zespołu IT poszukujemy osób do obszaru elektronicznego systemu zabezpieczeń, które będą odpowiedzialne za projektowanie zasilaczy, switchy i routerów.

Główne zadania:

  • Projektowanie modułów elektronicznych (schematy elektryczne oraz PCB) wchodzących w skład zasilaczy, switchy, routerów,

  • Tworzenie prototypów układów i urządzeń elektrycznych,

  • Przygotowywanie pełnej dokumentacji,

  • Uruchamianie, testowanie badania i rozwój projektowanych urządzeń,

  • Współpraca z innym działami firmy,

  • Wsparcie działu produkcji w zakresie związanym z produkcją i testowaniem zaprojektowanego urządzenia,

  • Analiza wymagań klientów, określanie kosztów i czasu trwania nowych projektów,

  • Dobór komponentów spełniających wymogi finansowe, elektryczne, certyfikacyjne itp.

  • Opracowywanie programu testów oraz analiza wyników.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechatroniki tp.,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomość zagadnień elektroniki cyfrowej i analogowej, urządzeń sieciowych i telekomunikacyjnych,

  • Znajomość środowiska projektowania Altium

  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową.

Mile widziane:

  • Znajomość rynku obwodów drukowanych oraz komponentów elektronicznych,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

  • Elastyczną formę zatrudnienia,

  • Wsparcie za pomocą Jira, Testlink, Confluense,

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej- Enel-Med po okresie próbnym,

  • Miejsce parkingowe na samochód.

Data publikacji: 2024-04-21