Proste prace monterskie Bolechowo praca od zaraz, MUROWANA GOŚLINA

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter/Monterka.

Zadania:

  • montaż części/podzespołów

  • prace wykończeniowe

  • współpraca z pozostałymi osobami z zespołu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji/przy montażu/pracach rzemieślniczych

  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej (6-14, 15-23)

  • mile widziane: umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię zależną od wyników pracy

  • benefity: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, posiłków pracowniczych, "wczasy pod gruszą"

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-09