Proste prace produkcyjne Gliwice, GLIWICE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy izolacji akustycznej i tapicerki dla przemysłu samochodowego, poszukujemy na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod Klienta już po 6 miesiącach

  • miesięczną premię frekwencyjną

  • miesięczną premię za wyniki

  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej

  • pakiet benefitów(prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe) na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • proste prace przy produkcji elementów wygłuszających i wykończeniowych dla branży motoryzacyjnej

  • obsługa urządzeń do wycinania, piankowania, formowania dywanów, podłóg samochodowych

  • kontrola jakościowa produkowanych elementów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy produkcyjnej w systemie trzyzmianowym

  • chęć do nauki

  • sumienność

Data publikacji: 2024-04-21