Przedstawiciel handlowy menadżer sprzedaży, CHOJNICE

Pod marką A1 Sorter powstaje wiele urządzeń automatyki magazynowej. Logo naszej firmy widnieje na sorterach, przenośnikach, windach magazynowych, systemach specjalistycznych, stołach do kompletacji zamówień i oczywiście na wielu akcesoriach. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na wielu Europejskich rynkach i współpracuje z Liderami branży logistyki magazynowej. Lokalizacja: Topole 40 k. Chojnic

Dołącz do naszego grona, razem sprostamy wszelkim wymaganiom rozpędzonego rynku.

Opis stanowiska pracy:

  • sporządzanie i prezentacja ofert dla Klientów,

  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji,

  • rozpoznawanie potrzeb Klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań dot. automatyzacji oraz wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • działania zmierzające do pozyskania nowych Klientów,

  • organizowanie pracy własnej i sporządzanie raportów z jej przebiegu,

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie na stanowisku Menadżer Sprzedaży, Przedstawiciel handlowy, Specjalista ds. obsługi klienta, Sales Manager, Key Account Manager i pokrewne,

  • znajomość branży w której działa firma A1Sorter będzie dodatkowym atutem,

  • podstawowa znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat.B,

  • wysoka kultura osobista,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,

  • umiejętność pracy w dynamicznym zespole,

Co możesz z nami zyskać?

  • pracę przy wdrażaniu najnowszych na świecie technologii automatycznych i robotycznych w branży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, 6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

  • system premiowy,

  • bezpośredni wpływ na rozwój firmy,

  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet szkoleń,

Data publikacji: 2024-04-21