QUALITY ASSURANCE SPECIALIST, WROCŁAW

Wynagrodzenie brutto: od 15 000 do 15 000 PLN
Zakres obowiązków:
  • - Działa, współpracuje i aktywnie uczestniczy w zespole Agile, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość dostaw i pomyślne rezultaty.
  • - Opracowuje i wykonuje ręcznie przypadki testowe w oparciu o dopracowane wymagania i kryteria akceptacji.
  • - Wykorzystuje funkcjonalność Azure DevOps, aby zbudować plany testów połączone z unikalnymi elementami pracy.
  • - Aktywnie uczestniczy i przewodzi podczas ceremonii Agile, aby mieć pewność, że dane wejściowe z testów zostały otrzymane i udokumentowane.
  • - Stale przegląda i udoskonala zestawy testów regresyjnych w miarę opracowywania nowych funkcjonalności.
  • - Mentoring i szkolenie specjalistów niższego szczebla ds. zapewniania jakości w zakresie praktyk testowania w celu dalszego zwiększania umiejętności organizacji testującej.
  • Praca w godzinach 8:00-16:00.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Oferta pracy dostępna w sali C

Zmianowość: jedna zmiana
praca stała
Data publikacji: 2024-04-17