Recepcjonistka w placówce medycznej premium, WARSZAWA

Czy masz solidne doświadczenie w obsłudze recepcji w placówce medycznej oraz pasję do pracy akurat w branży medycznej?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję do rozwoju w dynamicznym środowisku nowej placówki medycznej w samym sercu Warszawy!

Jesteśmy dynamiczną placówką medyczną premium, znacząco dbającą o komfort i satysfakcję naszych pacjentów. Szukamy doświadczonej i energicznej recepcjonistki, która będzie stanowić pierwszy punkt kontaktu dla naszych pacjentów oraz zapewni im profesjonalną i serdeczną obsługę.

Obowiązki:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi pacjentów poprzez przyjmowanie telefonicznych i osobistych rezerwacji, udzielanie informacji na temat usług i terminów wizyt.

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji poprzez obsługę korespondencji, prowadzenie dokumentacji oraz zarządzanie terminarzem wizyt.

  • Skuteczne zarządzanie procesem rejestracji pacjentów, zbieranie niezbędnych danych i dokumentów oraz udzielanie wsparcia wypełnianiu formularzy.

  • Utrzymywanie porządku i estetyki w recepcji oraz zapewnienie komfortu oczekującym pacjentom.

  • Współpraca z innymi działami placówki medycznej w celu zapewnienia kompleksowej obsługi pacjentów.

  • Reagowanie na sytuacje awaryjne i nietypowe, zapewnienie szybkiej i efektywnej reakcji oraz przekazywanie informacji do odpowiednich osób lub działów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku recepcjonistki/recepcjonisty w placówce medycznej - minimum 1 rok.

  • Umiejętność obsługi Pacjenta .

  • Cierpliwość, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych, szczególnie stosowanych w placówkach medycznych

  • Pozytywne podejście do pracy oraz gotowość do nauki i rozwoju.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność w podejściu do obowiązków.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pełną energii i zapału do pracy oraz chcesz być częścią nowej, rozwijającej się placówki medycznej, to czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w nowoczesnej klinice medycznej z wykwalifikowanym zespołem lekarzy wielospecjalistów.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony kolegów i przełożonych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

Data publikacji: 2024-04-25