Recepcjonistka, WARSZAWA

Miejsce pracy: Jawczyce (niedaleko PKP Warszawa Gołąbki)

Zadania:

  • obsługa recepcji

  • odbieranie telefonów

  • dbanie o właściwy obieg korespondencji (korespondencja przychodząca / wychodząca)

  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • obsługa spotkań w salach konferencyjnych

  • proste prace administracyjne

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista i umiejętności budowania dobrych relacji,

  • obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na rozwiązania.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • posiadania prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 31zł/h. Brutto

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i zdobywania nowych kompetencji,

Data publikacji: 2024-04-21