Regionalny kierownik sprzedaży, WARSZAWA

Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Konsekwentnie realizujemy plan ekspansji: powiększamy sieć swoich salonów w galeriach handlowych w kraju i za granicą, rozwijamy kanał sprzedaży online, a także uruchamiamy nowe usługi dedykowane nie tylko klientom indywidualnym, ale dla firm.
Żeby utrzymać tempo naszego rozwoju potrzebujemy wesprzeć nas zespół nową osobą w roli Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Główne zadania w tej roli:

  • Nadzór nad realizacją standardów sprzedaży i obsługi klienta w regionie.

  • Maksymalizacja sprzedaży (realizacja planu sprzedażowego i kosztowego) w regionie, podnoszenie rentowności sklepów.

  • Zarządzanie podległym zespołem w regionie (9 sklepów).

  • Raportowanie w zakresie realizacji planu sprzedaży i wskaźników KPI w perspektywie całego regionu. Analizowanie danych, wyciąganie na ich podstawie wniosków i planowanie działań adekwatnie do nich.

  • Kontrola nad procesem zatowarowania salonów i inicjowanie działań mających zapewnić odpowiedni do potrzeb stan produktów w salonach.

  • Udział w otwarciach nowych salonów, wydarzeniach promocyjnych i innych wydarzeniach związanych z pracą salonu (np. inwentaryzacje).

Szukamy osoby, która:

  • Posiada min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na takim samym/podobnym stanowisku w branży retail (sklepy sieciowe w kategorii: odzież, kosmetyki, biżuteria). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w organizacji o rozproszonej strukturze.

  • Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym, w tym osobami na stanowiskach managerskich (Kierownicy salonów) .

  • Ma doświadczenie w pracy ze standardami obsługi klienta i sprzedaży oraz wskaźnikami sprzedażowymi. Potrafi przekazywać swoją wiedzę w tym zakresie innym.

  • Posiada prawo jazdy kat. B i jest czynnym kierowcą.

  • Może pracować w terenie, jest dyspozycyjna do częstych wyjazdów (przy czym 6 na 9 sklepów w regionie zlokalizowanych jest w samej Warszawie).

  • Może pracować w niestandardowych godzinach - godziny pracy wyznacza rytm pracy galerii i rozkład pracy naszych pracowników (możliwość zaplanowania spotkania z nimi).

  • Bardzo dobrze obsługuje komputer w zakresie MS Office.

  • Komunikuje się swobodnie w języku angielskim w codziennych sytuacjach (mile widziane).

  • Potrafi budować dobre relacje z ludźmi, współpracować.

  • Jest nastawiona na rozwój i osiąganie ambitnych celów.

Nasza oferta:

  • To przede wszystkim praca w firmie, która nieustannie się rozwija (również poza granicami kraju) i doskonali swoje procesy - doceniamy osoby, które mają pomysły, dzielą się nimi i są gotowe je wdrażać. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy pracowników.

  • Tak jak rozwija się firma, tak samo rozwijają się nasi pracownicy - uczestniczą w nowych, również międzynarodowych projektach, awansują, zmieniają swoją rolę i obszar biznesowy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy b2b.

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop, budżet na podróże służbowe.

  • Elastyczny czas i organizacja pracy - to Ty planujesz własną pracę pod względem godzin i rozkładu pracy, lokalizacji, biorąc pod uwagę aktualną sytuację w regionie i postawione cele.

  • Zaplanowany i uporządkowany program wdrożenia do pracy, realizowany pod opieką Dyrektora Działu Sprzedaży Detalicznej oraz Regionalnych Kierowników Sprzedaży, pracujących w innych regionach.

  • Materiały edukacyjne i szkolenia dostępne poprzez naszą platformę szkoleniową.

  • Kursy językowe dostępne dzięki platformie eTutor.

  • Ubezpieczenie grupowe - dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Zniżki na firmowe produkty w naszych sklepach stacjonarnych.

  • Kartę Multisport z dofinansowaniem z naszej strony.

  • Zespół pełen pasji do mody, który się lubi i chętnie ze sobą współpracuje - poznaj nas bliżej podczas rekrutacji!

Proces rekrutacji u nas:

  • krok 1 - wyślij do nas swoje CV

  • krok 2 - spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej, którą poprowadzi Dyrektor Działu Sprzedaży Detalicznej (online, ok. 60 min.)

  • krok 3 - drugie spotkanie odbędzie się stacjonarnie lub online przy udziale Zarządu firmy (ok. 60 minut)

  • krok 4 - otrzymasz informację zwrotną i (mamy nadzieję!) propozycję pracy

Data publikacji: 2024-04-21