Regionalny przedstawiciel handlowy, SZCZECIN

Idea HR Group to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.
Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z obecnymi kontrahentami na podległym terenie

  • Spotykanie się z klientami bezpośrednio, praca w terenie w woj. Zachodniopomorskim oraz części woj. Lubuskiego

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Analizowanie rynku oraz działania konkurencji

  • Bieżące raportowanie działania na podległym terenie

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B  lub umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię miesięczną, kwartalną i roczną

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane w branży technicznej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami

  • Cechy takie jak samodzielność, odpowiedzialność oraz dobrą organizację pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

Data publikacji: 2024-04-23