Rekruter, WARSZAWA

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Zadania:

  • Pozyskiwanie kandydatów w branży budowlanej,

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i zarządzanie procesem selekcji kandydatów,

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

  • Opieka nad budową i prowadzonym projektem.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie jako rekruter, w call center lub sprzedaży,

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Kandydatami i Klientami,

  • Zdolność do pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność, umiejętności prowadzenia rozmów oraz otwartość,

  • Punktualności, odpowiedzialności oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Znajomość angielskiego mile widziana.

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie,

  • Możliwość pracy zdalnej, na początku 3 miesiące szkoleń w Warszawie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku 9-17 i wolne weekendy,

  • Premie motywacyjne, dodatki za znajomość angielskiego,

  • Wynagrodzenie miesięczne 5000-6000 zł netto miesięcznie,

  • Wynagrodzenie uzależnione doświadczeniem.

Data publikacji: 2024-05-08