Sales Asisstant Asystent Sprzedaży, WARSZAWA

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w obszarze

  • doskonale znasz pakiet Office i potrafisz sprawnie działać w programie Excel, Word, Power Point

  • jesteś osobą kreatywną, posiadającą talent do obsługi mediów społecznościowych, rozumiejącą dynamikę Internetu i z entuzjazmem podejmiesz się prowadzenie kanałów w naszej firmie (mile widziane)

  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem i pracować w dynamicznym środowisku

Insta Sp. z o.o. to lider w sprzedaży zestawów upominkowych oraz alkoholu w segmencie B2B dla firm. Poszukujemy energicznej osoby, która chce rozwijać swoją karierę w obszarze sprzedaży i marketingu. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią innowacyjnego środowiska biznesowego, to miejsce jest dla Ciebie!

Nie jesteśmy korporacją! Choć czerpiemy inspirację z organizacji korporacyjnych, działamy na własnych zasadach, kładąc nacisk na kreatywność, współpracę i rozwój osobisty. Dołączając do nas, stajesz się częścią dynamicznej i innowacyjnej firmy, która dba o rozwój zarówno swojego personelu, jak i organizacji.

*Jeżeli ponadto dodatkowo będziesz chciał/chciała wykazać się kreatywnością z tworzeniu treści na social media będzie stanowiło to dodatkowy atut  😉

Co oferujemy:

  • ekscytującą możliwość rozwoju zawodowego w naszej firmie

  • pełne wprowadzenie do naszej organizacji, abyś poczuł się jak część naszego zespołu od pierwszego dnia

  • intensywne szkolenie i wsparcie, które przygotują Cię do działania na najwyższym poziomie

  • zróżnicowane zadania, które nie pozwolą Ci się nudzić

  • elastyczną formę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb (UoP, UoZ, B2B),

  • wynagrodzenie dostoswane do Twoich umiejętności i doświadczenia

  • materiały edukacyjne i wsparcie finansowe na szkolenia  (budżet edukacyjny)

  • po zakończeniu okresu próbnego otrzymasz prywatne ubezpieczenie zdrowotne PZU oraz pakiet Multisport

  • pracę w zgranym zespole, który nie tylko świetnie się dogaduje, ale także lubi to, co robi

  • wyśmienitą kawę, obszerny asortyment herbat oraz smakołyki dla miłośników słodyczy

  • wygodne miejsce parkingowe na terenie firmy

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Jeśli Twoje CV przyciągnie naszą uwagę i spełni nasze oczekiwania, możesz spodziewać się:

1. Otrzymasz telefon od Karoliny, naszej Office Manager, która przeprowadzi z Tobą krótką wstępną rozmowę i ustali kolejny etap procesu rekrutacyjnego.

2. Następnym krokiem będzie spotkanie z Karoliną, abyśmy mogli się lepiej poznać i omówić szczegóły.

3. Po pomyślnym przejściu pierwszej rozmowy, czeka Cię spotkanie z Dyrektorem ds. Sprzedaży, Małgorzatą.

Po zakończonym procesie rekrutacji możesz spodziewać się oferty pracy lub otrzymasz telefoniczne podziękowanie za udział w rekrutacji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oferty, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 699 710 687 ~ Office Manager Karolina.

,[Wspieranie działu sprzedaży w codziennych operacjach i obsłudze klientów , Obsługa zamówień, przygotowywanie ofert handlowych, raportów, podsumować oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej , Opieka posprzedażowa, zapewniająca wysoki poziom satysfakcji klientów , Analiza rynku, pod kątem potrzeb klientów oraz panujących trendów , Wsparciem przy organizacji spotkań businessowych i szkoleń , Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia efektywnej obsługi ] Requirements: MS Office
Data publikacji: 2024-04-21