Sales Support, WARSZAWA

Jesteśmy firmą handlową, specjalizującą się w transakcjach w branży spożywczej, paszowej i chemicznej. Mamy wszystko, czego potrzebuje Twój biznes: wiedzę, doświadczenie, surowce i produkty najwyższej jakości!

Rozwijaj cenne kompetencje w dynamicznym środowisku biznesowym jako Sales Support. Praca w międzynarodowym otoczeniu pozwoli Ci doskonalić umiejętności komunikacyjne i zdobywać doświadczenie w pracy zespołowej. Będziesz aktywnie uczestniczyć w koordynacji procesów związanych z działem sprzedaży, wspierając nasze zespoły w osiąganiu celów biznesowych. Twoja dokładność i profesjonalizm zapewnią, że standardy firmy zawsze pozostaną na najwyższym poziomie, wpływając na jej sukces i bezkonkurencyjność. Dołącz do nas i odkryj nowe możliwości rozwoju!

Obowiązki:

  • Administracyjne wsparcie działu handlowego

  • Obsługa bieżącej korespondencji z klientami i dostawcami

  • Wsparcie w planowaniu transportu oraz realizacji zamówień

  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację ustną i pisemną

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość MS Excel

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w działaniu i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra organizacja czasu pracy

Co oferujemy:

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit

  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności pod okiem Buddiego

  • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)

Data publikacji: 2024-04-21