Samodzielna księgowa, WARSZAWA

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie prowadzimy rekrutację stałą dla naszego klienta, który jest biurem rachunkowym, świadczącym usługi zarówno dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą jak i wszystkich spółek Kodeksu Handlowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej księgowej.

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej spółek, zgodnie
    z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego;

  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, prowadzenie rozrachunków oraz rozliczeń podatkowych;

  • Obsługa kadrowo-płacowa; sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, obsługa Płatnika,
    wyliczenia PIT 4, prowadzenie akt osobowych;

  • Nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością ewidencji dokumentów księgowych;

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;

  • Sporządzanie raportów oraz współpraca z instytucjami
    zewnętrznymi (GUS, ZUS, NBP, US);

  • Bezpośredni kontakt z klientem;

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenie zawodowego w zakresie
    pełnej księgowości;

  • Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;

  • Znajomość programu Symfonia;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Mile widziana wiedza z zakresu PITu estońskiego;

Co możemy zaoferować?

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

  • Benefit związany z wynagrodzeniem - tzw. "trzynastka";

  • Pracę w godzinach 9:00-17:00;

Data publikacji: 2024-04-23