SAP Vistex Consultant Remote, REDŁOWO GDYNIA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (preferowany 1 msc wypowiedzenia)
  • Współpraca: B2B z ITFS
  • Stawka: 150 - 170 zł/h netto + VAT
Zadania:
  • Doradztwo mające na celu doskonalenie technologii informatycznych w obszarze SAP Vistex
  • Doradztwo w obszarze Konfiguracji i Rozwoju obszarów SD Pricing oraz SAP Vistex Solution; Vistex DMP, rabaty Vistex (IA, DMP): SAP by Vistex: przetargi, umowy rabatowe, procesy obciążeń zwrotnych i rozliczenia SAP Procesy handlowe: ceny i umowy na fakturze w celu usprawnienia procesu wewnętrznego
  • Doradztwo w obszarze scenariuszy Composite & Transactions oraz zarządzania roszczeniami i rozliczeniami w celu usprawnienia procesu wewnętrznego
  • Doradztwo w zakresie projektowania i budowy rozwiązań
  • Analiza Fit-Gap
  • Konfiguracja rabatów sprzedażowych, obciążeń zwrotnych (Vistex IP) i procesów cenowych (Vistex DMP), testowanie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Silne doświadczenie w SAP/S4, w tym: Konfiguracja i rozwój obszarów SD Pricing i SAP Vistex Solution; Vistex DMP, rabaty Vistex (IA, DMP): SAP by Vistex: przetargi, umowy rabatowe, procesy obciążeń zwrotnych i rozliczeniaSAP Procesy handlowe: umowy cenowe i faktury

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SAP
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 150-170 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-21