Scala Developer Remote, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Stanowisko: Scala Developer
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (max raz na kwartał Klient wymaga podróży do swojej siedziby w Rydze)
  • Start: ASAP (maks. 30 dni okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 150 - 170 PLN netto + VAT/h
  • Godziny pracy: standardowe (8:00-16:00)
  • Klient: duża, międzynarodowa firma medialna
  • Stack technologiczny: Scala 4+, Cats, AKKA, AWS
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowy miękko - techniczne z Klientem + test → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Współpraca z zespołem;
  • Uczestnictwo w code review;
  • Prace programistyczne;
  • Rozwój rozwiązań klienta.
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy;
  • Współpraca długofalowa;
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie;
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie).

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu w Scala 4+;
  • Biegła znajomość zagadnień Functional programming oraz Streaming and reacting system;
  • Doświadczenie w pracy z Cats library, AKKA, AWS;
  • Angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiający swobodną komunikację z zespołem.

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Akka
  • AWS
  • Scala
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 25200-28560 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-30