Scrum Master, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: hybrydowo (3 dni zdalnie, 2 dni z biura z siedzibą w Warszawie)
  • Start: ASAP (max do 1 msc okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 100-115 zł/h netto + VAT
  • Klient: telekomunikacja
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem (2 etapy) → podjęcie decyzji
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesem rozwoju oprogramowania w oparciu o metodyki Agile/Scrum.
  • Utrzymywanie wysokiej jakości pracy zespołu i motywowanie go do osiągania celów.
  • Monitorowanie postępu prac, identyfikowanie i usuwanie przeszkód.
  • Współpraca z interesariuszami projektu w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań.
  • Prowadzenie regularnych spotkań zespołu i raportowanie postępów.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk Agile i ciągłe doskonalenie procesów.
  • Podejmowanie zadań w roli Kierownika Projektów / Delivery Manager
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min 4 lata doświadczenia jako Scrum Master i/lub Project Manager
  • Znajomość Jiry
  • Umiejętność regularnego organizowania retra i adresowania zidentyfikowanych problemów w celu ciągłego poprawiania efektywności zespołu;
  • Zrozumienie, co technicznie dowozi zespół - kandydat jest w stanie opowiedzieć o zakresie pracy zaplanowanej na kolejne sprinty;
  • Umiejętność przygotowania menadżerskich podsumowań statusu/problemów prac w zespole
  • Postawa otwarta, samodzielna, zaangażowana w zrozumienie specyfiki organizacji, jak i przejmująca inicjatywę
  • Umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami w swoim zespole i poza nim oraz dzielenie się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w celu poprawy efektowności zespołu

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Retro
  • Scrum
  • Agile
  • Jira
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 16800-19320 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Data publikacji: 2024-04-25