Senior Automation Tester with Tax experience Remote, WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Senior Automation Tester with Tax experience!Warunki zaangażowania:
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: do 110zł net + vat/h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Zakres obowiązków:

Współpraca w zespole:

  • Współpraca z programistami, projektantami i innymi testerami w celu zapewnienia wysokiej jakości oprogramowania.
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii testowania automatyzacji.
  • Opracowywanie i utrzymywanie zautomatyzowanych testów jednostkowych, integracyjnych i funkcjonalnych.

Wykonywanie zadań:

  • Planowanie i realizacja zadań testowych zgodnie z harmonogramem projektu.
  • Dokładne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dokumentowanie procesów testowych i wyników testów.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w automatyzacji testów, z preferencją w obszarze podatków.
  • Znajomość koncepcji baz danych i języków zapytań (SQL).
  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania kodem źródłowym (Git/SVN).
  • Doświadczenie w testowaniu API.
  • Umiejętność integracji kodu automatyzacji testów z narzędziami do zarządzania testami.
  • Podstawowa znajomość projektowania i wdrażania testów wydajnościowych.
  • Zrozumienie procesów CI/CD.
  • Umiejętność projektowania architektury automatyzacji testów.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.
Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej.
  • Znajomość platformy Guidewire.
  • Doświadczenie w konfiguracji CI/CD.
Oferujemy:
  • Długofalową współpracę w modelu B2B: Stawiamy na budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.
  • Współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem: Członkowie zespołu chętnie dzielą się wiedzą i tworzą przyjazną atmosferę pracy.
  • Nowoczesny stack technologiczny: Praca z najnowszymi narzędziami i technologiami, co pozwala tworzyć innowacyjne rozwiązania.
  • Możliwość wpływu na decyzje technologiczne: Będziesz miał/a realny wpływ na kształt tworzonych aplikacji.
  • Zdalny system pracy: Możesz pracować 100% zdalnie!

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • SVN
  • Git
  • Test automation
  • SQL
Mile widziane:
  • CI/CD
  • Performance testing
  • Guidewire
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 100-110 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
1dea is recruitment and IT outsourcing company focusing on expert and managerial positions.
We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global.
1dea covers the sectors of IT | Transport, Spedition, Logistics | Property & Construction | Tax & Legal. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing.
Want to find out more? Get in touch!
Data publikacji: 2024-05-07