Senior Fullstack Developer .NET & Angular Remote, BRACKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

  • Projekt z branży farmaceutycznej. Aplikacja ma być używana globalnie przez ok. 10 tysięcy użytkowników (aplikacja wewnętrzna).
  • Zespół składający się z Dev lead, 4-5 programistów, testera. Zespołu wspierane przez Product Ownera, Scrum Mastera, Architekta, UX Designera i Analityka Biznesowego. Zespół składa się z doświadczonych ludzi, którzy dzielą się wiedzą i wzajemnie wspierają.
  • Codzienne spotkania w języku angielskim, zespół jest polsko-angielski.
Zadania:
  • Rozwijanie wysokiej jakości kodu
  • Współpraca z analitykami i projektantami w zakresie analizy wymagań klienta i specyfikacji oferowanych rozwiązań funkcjonalnych i technicznych
  • Analiza i zarządzanie istniejącymi rozwiązaniami IT
  • Przeglądanie kodu innych członków zespołu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej/instrukcji instalacji

Kogo poszukujemy?

Szukam doświadczonego, samodzielnego programisty, z bardzo dobrą znajomością zarówno .NET, jak i Angulara. Wymagamy bardzo dobrej znajomości angielskiego.

Praca w 95% zdalna, otwartość na przyjazd do biura w Warszawie raz na kwartał (integracja, spotkanie teamu, spotkanie z klientem)

Szukamy kogoś, kto może dołączyć do zespołu w maju

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Angular
  • TypeScript
  • RxJS
  • HTML/CSS
  • C#
  • .NET Core
  • SQL
Mile widziane:
  • Azure DevOps
  • Kubernetes
  • Docker
  • PostgreSQL
  • Angular Material
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 120-150 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.
Data publikacji: 2024-04-21