Senior Fullstack Developer Node/React, CENTRUM WASZAWA

Czym będziesz się zajmować?

O projekcie

Naszym klientem jest globalna firma inwestycyjna z siedzibą w Sztokholmie, która specjalizuje się w obszarach private equity, infrastruktury, nieruchomości oraz funduszy kapitałowych

Obecnie w związku z rozwojem i potrzebą stworzenia struktur w Warszawie budujemy lokalny zespół Full-stack developerów, którzy dołącza do greenfieldowego projektu stworzenia systemu do zarządzania danymi inwestycyjnymi oraz prezentowania ich w złożonych raportach dla klientów zewnetrzych i wewnętrznych.

Lokalizacja: Warszawa, praca hybrydowa

Zadania
  • Będziesz pracować w zwinnym zespole, który tworzy i stale wdraża aplikacje i integracje o znaczeniu krytycznym dla biznesu
  • Zwiększysz efektywność podstawowych operacji klienta poprzez ich automatyzację
  • Będziesz rozwijać produkt mając realny wpływ na jego kształt końcowy

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania
  • Minimum 5-letnie komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Node, React oraz TypeScript
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zwinnym
  • Przywiązywanie uwagi do wysokiej jakości kodu oraz znajomość dobrych praktyk
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodą komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Node.js
  • React
  • TypeScript
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 26880-35200 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.
Data publikacji: 2024-04-21