Senior Golang Developer New Media Remote, CENTRUM KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

  • Branża: medialna
  • Lokalizacja: 100% zdalnie (możliwość również pracy hybrydowej z biura w Warszawie lub Krakowie)
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: 140 - 160zł netto / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo (12msc+)
Zakres obowiązków:
  • Budujesz usługi od podstaw: Od repozytorium po konfigurację aplikacji, bierzesz odpowiedzialność za stworzenie kompletnego rozwiązania backendowego w Golang
  • Koder z głową do biznesu: Piszesz kod, który nie tylko działa, ale też odpowiada na realne potrzeby biznesowe
  • Testujesz i ulepszasz: Tworzysz testy i wdrażasz je w procesie CI/CD, dbając o wysoką jakość kodu i bezpieczeństwo aplikacji
  • Mistrz Kubernetesa: Konfigurujesz deployment na klastrach Kubernetes i czuwasz nad płynnym procesem wdrażania zmian
  • Architektura na medal: Współtworzysz architekturę aplikacji, dobierając odpowiednie narzędzia i koncepcje rozwiązań
  • Dzielisz się wiedzą: Dokumentujesz trudne decyzje technologiczne i tworzysz ADR-y, ułatwiając pracę zespołowi

Kogo poszukujemy?

  • 4+ lat komercyjnego doświadczenia w roli backend Developera
  • 2+ lat komercyjnego doświadczenia w roli Golang Developera
  • Doświadczenie w samodzielnym budowaniu usług w ujęciu E2E
  • Doświadczenie z AWS i CI/CD w duchu DevOps
  • Umiejętność tworzenia prostych lambd
Technicznie wymagamy:
  • Golang
  • AWS Cloud (Lambda, DynamoDB, ELB, Cloudfront, S3)
  • CI/CD (preferowane: Github Actions)
  • MongoDB, MySQL
  • Znajomości mechanizmów cache'owania (Redis, Memcached, Varnish)
  • Znajomości praktycznego wykorzystania kolejek (RabbitMQ)
  • API RESTful i GraphQL
  • HTTP/2
  • Konteneryzacja (Docker)
  • Orchestracja (Kubernetes)

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • AWS
  • Golang
  • CI/CD
  • MySQL
  • RESTful
Mile widziane:
  • Docker
  • Kubernetes
  • DevOps
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 140-160 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
We are a leading IT consultation company focused on providing top-notch technology services. Our core values are centered around transparency, integrity, and innovation. We are committed to fostering a culture that emphasizes professionalism and collaboration while delivering quality solutions to our clients.
Data publikacji: 2024-04-21