Senior IT Service Manager Remote, ŁUCKA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego klienta z branży Telkom poszukujemy Senior IT Service Manager. Dołącz do zespołu i rozwijaj się w ciekawym projekcie!

Stawka: do 170 zł/h netto na B2B

Tryb pracy: 100% zdalna

Zapotrzebowanie: pełen etat

Zadania:
  • Prowadzenie rozmowy z PM, programistami oraz inżynierami wymagań
  • Tworzenie zgłoszeń
  • Wymyślanie planu jak ocenić poprawkę
  • Bycie przewodnikiem po tym, jak testować
  • Definiowanie kryteriów akceptacji
  • Obsługa backlog ticketów
  • Rozumienie KPI i ich związku ze zgłoszeniami
  • Analiza przyczyn źródłowych
  • Solidne zrozumienie potrzeb klienta
  • Zwiększenie widoczności i statusu usterek oraz posiadanie jasnego obrazu wszystkich usterek
  • Odpowiedzialność za walidację, działania następcze, weryfikację rozwiązań i działania eskalacyjne dla wszystkich usterek
  • Przypisywanie priorytetu i wagi do nowych i zatwierdzonych defektów
  • Zarządzanie napływem defektów poprzez zapewnienie jakości defektów w celu dostarczenia zespołom ds. produktowych odpowiednich danych do analizy i rozwiązywania problemów
  • Prowadzenie i zarządzanie spotkaniami triażu defektów w celu ustalenia priorytetów defektów
  • Zarządzanie i koordynowanie codziennej realizacji testów dla wszystkich cykli testowych
  • Zarządzanie selekcją przychodzących zgłoszeń testowych, współpraca z zespołem ds. rozwoju produktu i IT

Kogo poszukujemy?

  • Zarządzanie priorytetyzacją defektów i zagadnień testowych, utrzymywanie przejrzystych informacji zarządczych na temat statusu defektów i problemów
  • Zarządzanie dostarczaniem aktualizacji statusu i innych istotnych informacji klientom wewnętrznym i zewnętrznym.
  • Ocenianie i reagowanie na zmiany klientów w odniesieniu do działań testowych
Wymagania:
  • Bardzo dobre zrozumienie 5G
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w testowaniu różnych narzędzi OSS/BSS
  • Dobre doświadczenie w zakresie technologii 4 i 5G w kontekście telekomunikacji mobilnej
  • Silna wiedza w zakresie architektury telekomunikacyjnej, z dobrym zrozumieniem przepływów połączeń
  • Robocza znajomość stosów protokołów 4G/5G
  • Zrozumienie systemów śledzenia defektów i procesów zarządzania defektami
  • ISTQB lub inny podobny certyfikat w obszarze testowania
  • Umiejętności komunikacyjne: Skuteczne umiejętności komunikacyjne umożliwiające współpracę z różnymi zespołami
  • Rozwiązywanie problemów: Silne umiejętności rozwiązywania problemów w celu skutecznego rozwiązywania problemów
  • Zdolności adaptacyjne: Szybkie uczenie się z umiejętnością dostosowania się do zmieniających się wymagań projektu
Oferujemy:
  • Stawka do 170 zł/h netto na B2B\
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • OSS/BSS
  • 5G
  • ISTQB
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 160-170 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.
Data publikacji: 2024-04-30