Senior Java Developer Gradle + Spring Boot Remote, GDAŃSK

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

Branża: consulting IT

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 130 - 150 PLN net / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Etap 0 - Ocena CV
  • Etap 1 - Omówienie kompetencji projektowo-zadaniowych. Czas trwania ~1,5h
  • Etap 2 - (jeśli OK) Spotkanie z Engineering Managerem / przedstawicielem projektu końcowego. Czas trwania ~30 min
  • Etap 3 - decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie aplikacji Java wykorzystując Spring Boot
  • Implementacja usług sieciowych (Webservices, REST)
  • Praca z Hibernate JPA i bazą danych PostgreSQL
  • Automatyzacja budowy kodu (Gradle)
  • Tworzenie testów jednostkowych (JUnit) i pokrycia kodu (Jacoco)
  • Udział we wdrażaniu zasad dobrej jakości kodu (Sonar)

Kogo poszukujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w Javie
  • Doświadczenie w pracy ze Spring Boot, Webservice’ami REST, Hibernate JPA i PostgreSQL
  • Znajomość Gradle i narzędzi do testowania jednostkowego (JUnit, Jacoco)
  • Doświadczenie z Sonar lub podobnymi narzędziami do analizy kodu
  • Znajomość standardu OpenAPI 3.0
  • Rozumienie mikroserwisów i wzorców projektowych
  • Podstawowa znajomość Apache Kafka
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i pracy zespołowej
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Płynna znajomość języka angielskiego (na poziomie B2+)

Czego wymagamy?

5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Spring Boot
  • Gradle
  • PostgreSQL
  • Hibernate
Mile widziane:
  • Kafka
  • Jacoco
  • Sonar
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 130-150 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Kim jesteśmy?
We are a leading IT consultation company focused on providing top-notch technology services. Our core values are centered around transparency, integrity, and innovation. We are committed to fostering a culture that emphasizes professionalism and collaboration while delivering quality solutions to our clients.
Data publikacji: 2024-04-23