Senior PL/SQL Developer, PROSTA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Dla klienta z branży leasingowej poszukujemy:

  • Senior PL/SQL Developer
  • Start: czerwiec (mogą poczekać na osoby z dłuższym wypowiedzeniem)
  • Lokalizacja: Warszawa, praca hybrydowa wymagane wizyty w biurze 2-3x w tygodniu (do omówienia)
  • Projekt szacowany na min. 2 lata z opcją przedłużenia

Opis zadania: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem zespołu IT, złożonego z Analityków, Developerów i Testerów. Będzie współodpowiedzialna za przeprowadzenia projektu migracji i wdrożenia głównego systemu finansowo-księgowego spółki (moduły księgi głównej, księgi pomocniczej i ewidencji składników majątkowych).

W ramach projektu niezbędne będzie przejęcie wiedzy od obecnego dostawcy systemu na bazie kodów źródłowych i dokumentacji, wdrożenie mechanizmów CI/CD niezbędnych do utrzymania i rozwoju podstawowych funkcjonalności systemu oraz refactoring kodu. Wszystkie te działania będą się odbywały przy ścisłej współpracy z Project Managerem oraz ekspertami dedykowanymi do projektu z obszaru finansowo-księgowego.

Rolą poszukiwanego Developera będzie w szczególności: wprowadzanie poprawek i modyfikacji do istniejącego systemu ERP, rozwój nowych funkcjonalności na bazie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych.

Kogo poszukujemy?

Wymagane:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub inne techniczne)
  • Minimum 10-letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu
  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymania systemów ERP w obszarze baz danych
  • Wymagane doświadczenie w przejmowaniu i adaptacji rozwiązań na podstawie kodów źródłowych od zewnętrznych dostawców
  • Umiejętność analizy, zrozumienia i modyfikacji kodu napisanego przez innych, a także zdolność do efektywnego zarządzania procesem integracji takiego kodu z istniejącymi systemami firmy
  • Biegła znajomość języka PL/SQL, Java
  • Znajomość frameworka Java Spring
  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz języków SQL
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem platformy Oracle Forms i Oracle Reports
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem RabbitMQ
  • Biegła znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych, jednostkowych, integracyjnych
  • Znajomość narzędzi IDE
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Czego wymagamy?

10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • PL/SQL
  • ERP
  • Oracle Reports
  • Oracle Forms
  • SQL
  • Oracle DB
  • RabbitMQ
  • Java
Mile widziane:
  • Spring
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 160-180 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.
Data publikacji: 2024-04-21