Senior Software Tester, WARSZAWA

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informacje organizacyjne

Stawka: 80-110 PLN/h
Miejsce pracy: 90% pracy zdalnej, raz w tygodniu w biurze na Mokotowie
Sektor: Międzynarodowa spółka z sektora energetycznego/paliwowego.
Proces rekrutacji: 1-etapowy (zdalna rozmowa techniczna)

Obowiązki:

  • tworzenie testów manualnych i testowanie REST Api

  • pisanie prostych zapytań do baz danych w SQL

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

  • tworzenie i update dokumentacji technicznej

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Znajomość protokołów HTTP/HTTPS

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do testowania API

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak JIRA, TestRail, X-ray

  • Umiejętność korzystania z platform chmurowych

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • Prywatna opieka medyczna i Multisport

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Elastyczne godziny pracy

Data publikacji: 2024-04-21