Senior Test Engineer with Java, CHMIELNA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Jako Senior Test Engineer dołączysz do zespołu pracującego nad kluczowymi aplikacjami do obsługi płatności. Twoje zadania obejmą testowanie funkcji krytycznych dla aplikacji, a także rozwijanie narzędzi testowych i automatyzacji, mających na celu poprawę efektywności i produktywności.

Zadania:
  • tworzenie innowacyjnych podejść do budowy skalowalnych ramek automatyzacji testów,
  • udział we wszystkich fazach cyklu życia oprogramowania (SDLC) podczas rozwoju narzędzi testowych,
  • testowanie interfejsów API, korzystając z narzędzi takich jak SOA Suite, Selenium, TestNG itp.
  • projektowanie kompleksowych planów testowych na podstawie wymagań biznesowych,
  • wykorzystywanie testów manualnych oraz narzędzi automatyzacji w celu efektywnego testowania,
  • współpraca z zespołami deweloperskimi, architektonicznymi i produktowymi w ramach metodyki Agile.

Kogo poszukujemy?

  • min. 4-letnie doświadczenie w obszarze automatyzacji testów,
  • doświadczenie w automatyzacja testów w Java/Selenium oraz API,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • samodzielność, gotowość do podejmowania wyzwań i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność efektywnej współpracy zespołowej na poziomie lokalnym i globalnym,
  • gotowość do pracy hybrydowej, min. 2 dni w tygodniu w biurze.

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Cucumber
  • Java
  • Selenium
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 120-150 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (75%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem ekspertów dysponujących doświadczeniem oraz know-how, dzięki którym zapewniamy kompleksową obsługę projektów IT. Jako Twój partner technologiczny będziemy wsparciem podczas realizacji pomysłów biznesowych, w których zaplecze programistyczne jest kluczowe. Wspólnie wzniesiemy Twój biznes na nowy poziom.
Data publikacji: 2024-04-21