Serwisant/Instalator systemów teletechnicznych, WARSZAWA

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Twoje zadania:

  • Serwisowanie i instalacja systemów teletechnicznych (Systemy SWiN, CCTV, KD, Systemy PPOŻ, DSO itp.)

  • Bieżąca konserwacja w/w systemów

  • Diagnoza i usuwanie usterek instalacji

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania firmy:

  • Wykształcenie techniczne (elektryk/elektronik)

  • Znajomość systemów teletechnicznych (CCTV, SKD, SSP, DSO, SSWiN…)

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Twoje dodatkowe atuty:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

  • Posiadanie certyfikatów i szkoleń technicznych

  • Znajomość trendów rynkowych oraz nowych technologii

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wypłatę do 10-go każdego miesiąca

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Samochód służbowy

  • Kartę Multisport

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

WhatsApp / sms "serwisant".

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na: [email protected]

Data publikacji: 2024-04-21