Solutions Architect, CENTRUM WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Solutions Architecta, który dołączy do zespołu naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która wkracza na polski rynek ze swoim innowacyjnymi usługami cyfrowymi usprawniającymi proces zarządzania przepływami finansowymi.

Na początek konkrety:
  • Zatrudnienie: bezpośrednio u Klienta
  • Stawka: do 180 zł/h B2B lub do 28 000 zł brutto UoP
  • Tryb pracy: 3 dni w tygodniu z biura (Warszawa, Śródmieście), 2 dni w tygodniu zdalnie
O projekcie
  • Jako Architekt Rozwiązań będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu dostawców ekspertów, współpracujących z klientami z branży finansowej na całym świecie, tworzącymi doświadczenia bankowości cyfrowej następnej generacji. Ta rola wymaga głębokiego zrozumienia technologii, architektury rozwiązań, projektowania rozwiązań, silnych umiejętności rozwiązywania problemów oraz zdolności do komunikowania złożonych koncepcji technicznych zarówno dla odbiorców technicznych, jak i nietechnicznych.
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i wyzwań
  • Projektowanie rozwiązania i architektury rozwiązania, które adresują wymagania klienta i są zgodne z najlepszymi praktykami branżowymi
  • Opracowywanie szczegółowej architektury i dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie ocen technicznych, studiów wykonalności i przeglądów systemu

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Stopień licencjata/magistra w dziedzinie informatyki, informatyki stosowanej, inżynierii lub pokrewnym obszarze
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, analityczne i prezentacyjne
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Doświadczenie w pracy przy projektach międzynarodowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Udokumentowane doświadczenie jako architekt rozwiązań
  • Silna wiedza specjalistyczna w zakresie:
  • różnych technologii i platform, w tym architektury rozwiązań
  • kontenerów, orkiestracji kontenerów, natywnych dla chmury
  • architektury opartej na zdarzeniach i mikrousługach
  • NET
  • Kafka
  • SQL
  • Kubernetes, OpenShift
  • publiczne chmury (Azure, AWS, GCP, IBM Cloud)
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy dla lub z instytucjami finansowymi
  • Bezpieczeństwo IT, wydajność i skalowanie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Czego wymagamy?

6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • .NET
  • Kafka
  • SQL
  • Kubernetes
  • OpenShift
  • Cloud
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 23000-28000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Kim jesteśmy?
4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing.
W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.
Data publikacji: 2024-04-25