Sortowanie warzyw Praca w Danii, GMINA GLAMSBIERG

Informacje
  • Pracownik produkcji - sortowanie warzyw

  • Numer oferty: P-30

  • Start pracy: luty

  • Koniec pracy: sezon będzie trwać do maja 2023

  •  Możliwość pracy na stałe w urlopami, bądź wyjazd kilkutygodniowy. Szczegóły ustalane są indywidualnie.

  • Język obcy : nie jest wymagany

  • Ilość wakatów: 10

  • Zwrot paliwa (dojazd do pracy)

    Zakres obowiązków

    • Sortowanie warzyw zgodnie z wymogami jakościowymi na nowoczesnej hali.

      Oczekujemy

      • Dyspozycyjność,

      • Dobra sprawność fizyczna,

      • Odpowiedzialność i sumienność

      • Mile widziane doświadczenie w sortowaniu

        Oferujemy

        Średnie zarobki miesięczne netto  po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN

        8500 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

        Firmowe paliwo na dojazdy do pracy.

        • Pomoc w organizacji mieszkania

        • Pomoc administracyjną  w Dani

          Dodatkowe informacje

          • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

          • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

          • Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem.

          • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe

          • Ubezpieczenie zdrowotne,

          • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc

          • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

Data publikacji: 2024-05-02