Spawacz Autogen gazowy, DOLNOŚLĄSKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace spawalnicze WYMAGANIA: Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy; Znajomosc j. niemieckiego w stopniu ponadpodstawowym Prawo jazdy kat. B i Auto; Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość; Samodzielność i staranność. OFERUJEMY: Umowa o prace na czas nieokreślony Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00 € / h-.19.00 € / h (na start dieta w trzech wariantach: Dieta 10 € / dzień zwrot koszów podróży do Polski 80,00 €; badz Dieta 13-15 € / dzień; badz pełna dieta około 47 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój); Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety); Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny 25%, powyżej 48,5 godziny 50%; Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe; Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym; Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy; Zaliczki cotygodniowe Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową; Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny; Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie; Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech; Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €; Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe. W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy
Data publikacji: 2024-05-01