Spawacz MIG/MAG, APELDOORN

Poszukujemy wykwalifikowanego spawacza MIG/MAG do cięcia i łączenia metali i innych materiałów w naszych zakładach lub na budowach. Będziesz obsługiwał odpowiedni sprzęt, aby połączyć konstrukcje mechaniczne lub części z dużą precyzją. Twoja praca jest ważna, ponieważ stanowi podstawę silnej infrastruktury.

Obowiązki:

  • Czytanie projektów i rysunków oraz wykonywanie lub odczytywanie pomiarów w celu zaplanowania układu i procedur

  •  Określanie odpowiedniego sprzętu lub metody spawania w oparciu o wymagania.

  •  Przygotowywanie elementów do spawania zgodnie ze specyfikacją (np. cięcie materiału piłami mechanicznymi w celu dopasowania do wymiarów)

  •  Obsługiwanie szlifierek kątowych w celu przygotowania części do spawania

  •  Spawać elementy za pomocą ręcznego lub półautomatycznego sprzętu spawalniczego w różnych pozycjach (pionowo, poziomo lub nad głową);

    Kim jesteś i czego od Ciebie oczekujemy:

    ● Masz co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego;

    ● Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku angielskim;

    ● Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport lub prawo jazdy.

    Co oferujemy:

    ● Holenderski kontrakt pracy na dlugi czas;

    ● Dobre wynagrodzenie: 600 eur/tyg. netto;

    ● Konto emerytalne w Stipp(+);

    ● Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;

    ● Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

    ● Dobrej jakości odzież roboczą;

    ● Osoba kontaktowa w Twoim języku;

    ● Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem firmy ZEM

Data publikacji: 2024-05-02