Spawacz Niemcy, BERLIN

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki: Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.

Praca odbywa się w hali produkcyjnej i jest na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 160 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania: Spawanie metodą MIG / MAG/TIG. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz. Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz MIG MAG TIG. Uprawnienia spawalnicze na metodę MIG i MAG lub TIG. podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy: Umowa: niemiecka lub austriacka o pracę, pełne świadczenia socjalne. Stawka godzinowa brutto: od 15 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji). Miesięczne wynagrodzenie netto od 2000 do 2400 euro + nadgodziny. Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

Data publikacji: 2024-05-02