SPAWACZ PLASTIKU HOLANDIA, THOLEN

NXT. Start to zespół osób, których nadrzędnym celem jest dopasowanie idealnej oferty pracy do Twoich kwalifikacji i wymagań. Specjalizujemy się w rekrutacji w zawodach produkcyjnych i technicznych. Podejmując przez nas pracę decydujesz się na wyjazd do sprawdzonych Pracodawców.

Podczas całego procesu rekrutacyjnego i zatrudnienia możesz liczyć na wsparcie naszych polskojęzycznych koordynatorów. Sprawdź ofertę i aplikuj!

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dostępną od zaraz!
  • zapewnione zakwaterowanie (wyposażone pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • zwrot kosztów transportu pomiędzy zakwaterowaniem a miejscem pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli pracownik chce)
  • holenderską lub polską umowę – możliwość wyboru przez Pracownika
  • ubezpieczenie
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem do pracy w Holandii
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie spawania tworzyw sztucznych zgodnie z ustalonymi procedurami i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa
  • Obsługa i konserwacja sprzętu spawalniczego w celu zapewnienia wydajnej i skutecznej pracy
    Sprawdzanie i badanie spoin w celu zapewnienia, że spełniają one standardy jakości i specyfikacje projektu
  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, planów i schematów w celu określenia wymagań spawalniczych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu planowania i koordynowania projektów spawalniczych
  • Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu spawalniczego

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie (pow. 2 lata)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy i samochód - mile widziane

Data publikacji: 2024-05-06