Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży, BIELSKO BIAŁA

W związku z ciągłym rozwojem Grupy Kapitałowej Martes Sport w Bielsku-Białej poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku sportowym

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Krótszą pracę w piątki

  • Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny system wynagrodzeń wraz z pakietem benefitów

Podstawowe obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz trwałych relacji biznesowych

  • Analizowanie rynku pod kątem potencjalnych odbiorców

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

  • Kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych

  • Aktywna sprzedaż oferowanych produktów

  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnych z polityką firmy

  • Zbieranie zamówień od klientów na oferowane produkty

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w zakresie sprzedaży i pozyskiwania klientów

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego

  • Efektywności, zaangażowania, entuzjazmu, kreatywności i samodzielności w działaniu

  • Łatwości nawiązywania kontaktów, wysokiej kultury osobistej

  • Dobrej organizacji czasu pracy

  • Umiejętności budowania relacji z klientem

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kat. B

Data publikacji: 2024-05-02